Opublikowany: wt, Sie 27th, 2019

Karkut: Metalurg to zespół oparty na wychowankach

Dwumeczem w pierwszej rundzie Pucharu EHF piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zainaugurują rozgrywki w nowym sezonie. Spotkania z zespołem z Macedonii Północnej zaplanowano na 7 (godz. 18) i 8 września (godz. 17) w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

– Metalurg to zespół oparty na swoich wychowankach. Gra tam zawodniczka, która kreuję grę na lewym rozegraniu, do tego w Metalurgu mają ciekawe lewe skrzydło, które sporo bramek zdobywa z szybkiego ataku. Do tego dochodzi środkowa rozgrywająca, na którą będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę. Rywala dokładnie jeszcze analizujemy i zobaczymy też czy doszły do kadry drużyny ze Skopje nowe zawodniczki.

Zwycięzca pary MKD WHC Metalurg Skopje – Metraco Zagłębie Lubin w drugiej rundzie Pucharu EHF zmierzy się z norweskim Storhamar.

Rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet Miedziowe zainaugurują meczem w Kobierzycach 14 września. Mecz pierwszej kolejki z JKS-em Jarosław, ze względu na spotkania w Pucharze EHF, został przeniesiony na 9 października.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..