Opublikowany: pon, Paź 7th, 2019

Karkut: JKS to beniaminek tylko z nazwy

Już w najbliższą środę piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają kolejny mecz ligowy. Miedziowe czeka zaległe spotkanie 1. serii PGNiG Superligi Kobiet z rewelacyjnym beniaminkiem z Jarosławia.

JKS Eurobud Jarosław od początku sezonu zachwyca, mając na swoim koncie trzy zwycięstwa, w tym jedno po karnych – JKS Jarosław to beniaminek tylko z nazwy. Patrząc na ich skład, to na pewno nie można mówić o beniaminku. Gra tam między innymi Katarzyna Kozimur – mistrzyni Polski z Lublina, szlifowała też formę i doświadczenie w Elblągu, skrzydłowa Magdalena Balsam zdobywała medale mistrzostw Polski. Nie zapominamy też o Monice Bancilon, którą pamiętamy z bardzo dobrych występów w szczecińskiej Pogoni – mówi Bożena Karkut.

– Zawodniczki klubu z Jarosławia to nie są nowicjuszki, a te doświadczone zawodniczki, ograne w najwyższej klasie rozgrywkowej wspierają również perspektywiczne Ukrainki. Ich miejsce w tabeli i dobre wynik nie są dla mniej jakimś wielkim zaskoczeniem – dodaje szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Środowy mecz w hali RCS rozpocznie się o godzinie 18:30.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1590

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..