Opublikowany: pon, Wrz 9th, 2019

Karatecy goju ryu zapraszają w swoje szeregi

10 września, we wtorek o godzinie 16.50, Klub Karate Goju Ryu zaprasza na zebranie organizacyjne na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lubinie. Apel szkoła walki kieruje do osób zainteresowanych kontynuacją treningów, a także nowych adeptów.

Po spotkaniu rozpocznie się pierwszy trening KARATE OLIMPIJSKIEGO WKF, dyscypliny sportu, która swoją obecność na igrzyskach olimpijskich zainauguruje za niespełna rok w Tokio. Klub zaprasza osoby już w wieku 4 lat, ale także młodzież, oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są w 2 grupach: początkujące dzieci ćwiczą wtorki od 17.30 do 18.30, czwartki 18.00 do 19.00, zaś zaawansowani i starsi ćwiczą 30 minut dłużej.

Na pion sportowy zawodnicy wpuszczani są na 10. min przed zajęciami. – Na treningach mamy do dyspozycji dużą salę gimnastyczną świeżo po remoncie, maty po sekcji judo, można parkować na parkingu szkolnym przy hali sportowej, a przystanki z Przylesia, oraz Polnego w odległości 10 oraz 20 metrów od budynku szkoły. W prowadzeniu zajęć jak co roku pomagają mi instruktorzy ze Ścinawy, Artur Trubicki wielokrotny Mistrz Polski WKF, oraz dwukrotny Mistrz Świata, a także Grzegorz Sadza dyrektor techniczny Karate Goju Ryu Shuseikan Poland. W trójkę tworzymy zgrany zespół trenerskie, co zaowocowało w licznych zeszłorocznych sukcesach naszych zawodników w tym międzynarodowych, oraz świetny pokaz umiejętności naszych uczestników podczas „Sztuka nas Łączy” czerwiec 2019 w CK” Muza”. W zeszłym roku treningowym dwóch nastolatków z naszego klubu zdało egzamin na stopień mistrzowski czarny pas (1 Dan). Na igrzyska w Tokio w 2020 roku nikt z klubu jeszcze nie wystartuje, ale kto wie 4 lata później może będzie w Lubinie nowy olimpijczyk – mówi Zbigniew Dziubek sensei Karate Goju Ryu Lubin, oraz nauczyciel w-f w SP nr 1 w Lubinie.

Pytania można kierować pod numerami telefonu: 505184907 lub 789382753 (trener prosi o sms, w przypadku braku odbioru telefonu) lub mail karatelubin@interia.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..