Opublikowany: wt, Sie 4th, 2020

W Kaczorowie znowu zawyły syreny (FOTO)

Dzisiaj już cztery wyjazdy alarmowe odnotowały jaworskie służby ratunkowe do kolizji drogowych w Kaczorowie. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło ok. godz. 13:30, gdzie doszło do zderzenia dwóch aut dostawczych. W jednym z pojazdów utknęły zakleszczone osoby.

Aura nie sprzyja kierowcom. Kiepska widoczność, ślisko, często nadmierna prędkość są przyczynami wypadków i kolizji. Chwila nieuwagi kierującego busem kosztowała zniszczone auto i obrażenia. Bus wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającym autem dostawczym. W zdarzeniu brało udział siedem osób. Dwóm osobom poszkodowanym na miejscu pomocy medycznej udzielały Zespoły Ratownictwa Medycznego. Zdarzenie zabezpieczały służby OSP i JRG z tereny powiatu jeleniogórskiego i jaworskiego. O godz. 18:20 służby ratunkowe ponownie wyjechały do Kaczorowa. Na 443 kilometrze DK3 dachowało auto osobowe. Poszkodowani samodzielnie wydostali się z pojazdu. Są utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..