Opublikowany: śr, Lut 19th, 2020

„Judy” w Polkowicach

Spektakl pt. „Judy” w reż. Sławomira Chwastowskiego można będzie obejrzeć 1 marca o godz. 17 w auli Zespołu Szkół – w ramach Polkowickich Dni Teatru.

Obsada: Hanna Śleszyńska, Hubert Podgórski/Piotr Tołoczko.

W opisie czytamy: „Hanna Śleszyńska w roli jednej z największych ikon Hollywood. Znajdujemy się sam na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, jak się okaże ostatni, za kilka miesięcy zginie tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów – o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to czy ten pieniądz jeszcze możesz zarobić. W 2006 roku sztuka podbiła Broadway.”

Bilety w cenie: 50 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu spektaklu, 45 zł zbiorowy można kupić tylko w Galerii „Rynek 26” w Polkowicach.

Źródło: Centrum Kultury w Polkowicach

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..