Jubilaci świętowali

Po rocznej przerwie polkowiccy seniorzy spotkali się, by świętować Dzień Jubilata. Były podziękowania, życzenia i występy artystyczne.

Spotkania z okazji Dnia Jubilata to już polkowicka tradycja. Seniorzy świętowali w polkowickiej auli forum. – To jest taka integracja jubilatów. Chcemy im podziękować za wszystko, co w życiu zrobili, co osiągnęli. Za to, co przekazują młodszym pokoleniom i po prostu życzyć im dużo zdrowia. – tłumaczy Krystyna Projs, przewodnicząca związku emerytów, rencistów i inwalidów w Polkowicach.

W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy, pracownicy domu kultury, ośrodka pomocy społecznej oraz służby mundurowe, czyli wszyscy, którzy na co dzień wspierają polkowickich seniorów. – W tym trudnym okresie dobrze jest dla seniorów, takiego spotkania, takiego relaksu, żeby po prostu dobrze się czuli. Ze o nich pamiętamy, że władze o nich pamiętają, bo nie urywam, że to spotkanie nie odbyłoby się bez pomocy urzędu gminy. – mówi Krystyna Projs.

Jubileusze to zawsze ważna rzecz w życiu każdego człowieka, tym bardziej, że to są ludzie, którzy przeżyli już dużą część swojego życia. Każdy jubileusz jest na wagę złota, więc chcemy serdecznie wesprzeć jubilatów, złożyć im życzenia, dalszego zdrowia, szczęścia – wszystkiego co w życiu jest najpiękniejsze. – dodaje Ewa Kowalik, z-ca burmistrza Polkowic

Wszyscy jubilaci otrzymali drobne upominki, przygotowano je dla 239 osób.

 

Dodaj komentarz

*

code