Opublikowany: nie, Paź 13th, 2019

Jaworzanie wybierają

Lokale wyborcze jeszcze otwarte ale już wiadomo, że rekordu frekwencji nie będzie. Do południa wśród jaworzan oddało głosy 14,83 procent uprawnionych. Wtedy było to o 4 punkty procentowe mniej niż średnia w Polsce. Po godz. 12 frekwencja zaczęła się poprawiać.

Niemalże 25-cio tysięczne miasto zaczęło budzić się z przedwyborczego sny popołudniu. Do godz. 18 w głosowaniu wzięło udział 42,90 procent uprawnionych, nadal kilka punktów za średnią krajową na tę godzinę (45,94%).

Lokale wyborcze otwarte będą do godz. 21. Nic nie wskazuje na to, by czas na oddanie głosu był przedłużony. Do godziny 19 policja nie odnotowała potwierdzonych zgłoszeń naruszenia ciszy wyborczej na terenie powiatu jaworskiego.

– Incydent z godz. 6 w Siekierzycach nie miał wpływu na przebieg wyborów i jest traktowany jako wykroczenia – usłyszeliśmy od oficera prasowego. O antywyborczej (?) barykadzie pisaliśmy TUTAJ.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..