JAWOR/MĘCINKA. Impreza dla motocyklistów i nie tylko

motocyklOgnisko, konkursy i koncerty to tylko niektóre atrakcje, które odbędą się z okazji  IV Zlotu Motocyklowego w Kondratowie. Amatorzy jednośladów przejadą paradnie ulicami Jawora, by zakończyć swoją podróż w Kondratowie. Tam o godzinie 16. rozpoczną się występy na scenie muzycznej, które potrwają do późnego wieczora. Impreza odbędzie się 28 maja.

Spotkanie motocyklistów zainauguruje msza święta, która rozpocznie się o godzinie 11. Następnie na jaworski Rynek przejedzie uroczysta parada jednośladów, gdzie będzie można podziwiać je z bliska. Po prezentacji, motocykliści pojadą do Kondratowa w gminie Męcinka, by tam na Czartowskiej Skale, leżącej na Szlaku Wygasłych Wulkanów,  wziąć udział w zabawie do białego rana. Oprócz wielu konkursów i ogniska, uczestnicy będą mogli zobaczyć występy takich zespołów jak: Powerbel, Epicentrum i M.A.M. TRIO.

W imprezie udział może wziąć każdy. Zmotoryzowani uczestnicy za wjazd zapłacą 40 zł, natomiast piesi pięć złotych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 506-056-444.

SIL/fot. zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz