JAWOR. Pozamieniali się rewirami

dzielnicowiNowi dzielnicowi od 1 lutego pracują w gminach Męcinka, Paszowice i Wądroże Wielkie. Dyżurują w trybie zmianowym, dlatego w przypadku chęci spotkania z nimi należy kontaktować się z mundurowymi telefonicznie pod wskazane numery telefonów komórkowych lub za pośrednictwem dyżurnego jednostki pod nr 76 726-22-00, bądź bezpośrednio z kierownikiem rewiru dzielnicowych aspirantem sztabowym Arturem Kwolkiem – tel. 76 726-22-31.

W rejonie nr 5, do którego należą miejscowości w gminie Męcinka, aspiranta Jarosława Plewińskiego zastąpił aspirant Krzysztof Kos. Jego rejon to wsie: Chełmiec, Chroślice, Kondratów, Małuszów, Męcinka, Muchów, Myślinów, Piotrowice, Pomocne, Przybyłowice, Sichów, Sichówek, Słup oraz Stanisławów.

Z dzielnicowym Krzysztofem Kosem można się spotkać i porozmawiać w każdy poniedziałek, w godz. 11-13 w punkcie przyjęć interesantów, który znajduje się przy bibliotece gminnej. Zainteresowani mogą również kontaktować się z policjantem telefonicznie: 501- 025-064.

Z kolei aspirant Jarosław Plewiński pracuje teraz na terenie gminy Paszowice, w tzw. szóstym rejonie i obsługuje miejscowości: Bolkowice, Grobla, Jakuszowa, Kłonice, Kwietniki, Myślibórz, Nowa, Wieś Mała, Nowa Wieś Wielka, Paszowice, Pogwizdów, Sokola, Wiadrów oraz Zębowice.

Nowy mundurowy, który zastąpił starszego aspiranta Marcina Baziukiewicza, przyjmuje interesantów w każdy wtorek, w godz. 9-11 przy świetlicy OSP w Paszowicach. Ponadto dyżuruje pod nr tel. 668-171-548.

Natomiast rejon siódmy, w schedzie po Krzysztofie Kosie, otrzymał Mariusz Baziukiewicz. Jego rewir to teren gminy Wądroże Wielkie i wsie: Wądroże Wielkie, Wądroże Małe, Budziszów Wielki, Budziszów Mały, Skała, Mierczyce, Granowice, Wierzchowice, Sobolew, Bielany, Kosiska, Kępy, Postolice oraz Biernatki.

Policjant oczekuje na mieszkańców w każdy czwartek, w godz. 9-11 w bibliotece gminnej w Wądrożu Wielkim, ponadto pełni dyżury telefonicznie pod nr tel. 601-260-403.

JOM/Fot. KPP w Jaworze

Dodaj komentarz