JAWOR. Polonia za mocna dla Javorii

herb-rywala-javoriajawor_1

Nie udało się przywieźć do Jawora punktów młodzikom Javorii z Środy Śląskiej. Jaworzanie, mimo że prowadzili po pierwszej połowie, ulegli miejscowej Polonii 2:4.

Jako pierwsi do słowa w spotkaniu doszła Javoria, która po trafieniu Patryka Kusztala wyszła na prowadzenie, które utrzymała do końca pierwszej połowy. Po przerwie lepiej zaczęli grać jednak gospodarze, czego efektem były aż cztery stracone gole. Jaworzan stać było jedynie na jedną bramkę autorstwa Pawła Ociepki i ostatecznie to Polonia Środa Śląska wygrała spotkanie z Javorią Jawor 4:2.

Za tydzień w ramach grupy mistrzowskiej Ligi Dolnośląskiej Młodzików Javoria ponownie zagra na wyjeździe. Tym razem młodzi jaworzanie udadzą się do Świdnicy na mecz z miejscowym Gryfem.

Polonia Środa Śląska – Javoria Jawor 4:2 (0:1)

Bramki dla Javorii: Patryk Kusztal,  Paweł Ociepka