JAWOR. Pięknieje w oczach

parkPowoli dobiega końca rewaloryzacja parku Miejskiego. Ostatnie tygodnie wykonawca inwestycji poświęcił na prace przy ul. Parkowej w kierunku al. Jana Pawła II, gdzie cała nawierzchnia została wyłożona nową kostką brukową.

Ulica nie tylko doskonale się prezentuje, ale przede wszystkim umożliwia bezpieczny dojazd do miejsca wypoczynku. – Zakończono już również prace związane z brukowaniem zaplecza Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa i parkingu w tej części parku – informuje Leszek Światkowski, naczelnik wydziału promocji z Urzędu Miejskiego w Jaworze.

Teraz trwają prace związane z wykonaniem nawierzchni alejki prowadzącej od skrzyżowania ul. Struga z Parkową w kierunku Paszowic. Dokończenia wymaga jeszcze plac zabaw znajdujący się przy zabytkowej, również wyremontowanej w ramach tego zadania, pergoli.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 2,3 mln zł, w tym 1,6 mln zł to pieniadze pozyskane przez gminę z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

JOM/FOT. UM JAWOR

Dodaj komentarz