Opublikowany: śr, Maj 15th, 2019

Jawor może liczyć na biuro europosła (WIDEO)

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego trwa w najlepsze. Jawor po raz drugi odwiedził senator Jarosław Duda. Kandydat Koalicji Europejskiej poświęcił kilka minut na oświadczenia, odpowiedział na pytania dziennikarzy i ruszył na ulice miasta.

Senator nie ukrywał entuzjazmu po przyjeździe do Jawora drogą ekspresową S3.

– Chcę przypomnieć, że to inwestycja, którą zrobiła poprzednia koalicja. W Lubinie nie mogliśmy się nadziwić, że 14-kilometrowy odcinek (Lubin – Polkowice – przyp. red.) jest niemożliwy do zbudowania przez ostatnie pięć lat – stwierdził Jarosław Duda.

Kandydat do Europarlamentu przyznał, że jego osoba jaworzanom może być mało znana: – Jestem Dolnoślązakiem, ale przede wszystkim wrocławianinem. Urodziłem się we Wrocławiu, jestem senatorem z dziewięciu powiatów wokół Wrocławia i tam koncentrowałem swoją działalność polityczną – mówił. – Ale tutaj mam przyjaciół i jestem też szefem struktur Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku, więc tutaj bywałem, chociaż ta moja obecność mogła nie zostać odnotowana. Chcę zapewnić, że jeśli będę was reprezentował, to Jawor może liczyć też na biuro europosła – zadeklarował Duda i podkreślił, że chce wspierać rozwój wokół „krwiobiegu”, jakim dla regionu jest S3.

Więcej w materiale filmowym TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..