Jawor: młodzi radni w komisjach

Fot. jawor.pl
Fot. jawor.pl

Podczas drugiej w tym roku sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Jaworze jej członkowie ustalili skład poszczególnych komisji. Był to najistotniejszy punkt spotkania, które służyło także omówieniu bieżących spraw młodych rajców.

W Sali Rajców poza członkami MRM w Jaworze była obecna także Agnieszka Rynkiewicz, zastępca burmistrza. Zanim młodzi radni przeszli do dyskusji na temat składu poszczególnych komisji, przedstawicielka ratusza podziękowała im za zaangażowanie i zachęciła do aktywnej współpracy z lokalnym samorządem.

Jaki był efekt ustaleń podczas sesji? Komisję ds. sponsorów tworzyć będą: przewodniczący Miłosz Jaskórzyński oraz Weronika Węgrzy, Szymon Pawlinow, Szymon Ciesielski, Paweł Hubar i Michał Piaskowski. Pracę na rzecz komisji ds. pozwoleń wykonywać będą Kamil Kozicki (przewodniczący), Michał Gądek, Patrycja Midziak, Weronika Kubik, Patrycja Wróbel i Bartosz Trzciński. W skład komisji ds. promocji weszli: Szymon Ciesielski, który będzie przewodniczył obradom, a także Mateusz Głąbicki, Amelia Kaliszczak, Alicja Skórczyńska i Klaudia Szajb. Ostatnią z komisji, rewizyjną, tworzyć będą natomiast: Amelia Kaliszczak, Alicja Skórczyńska oraz Michał Gądek.

Dodaj komentarz