JAWOR. Kuźnia słabsza od BKS-u

IMG_6803Jaworska Kuźnia uległa w meczu sparingowym rozegranym w Legnicy – BKS-owi Bobrzanie Bolesławiec aż 1:5. Jedynego gola dla jaworzan zdobył w tym meczu Przemysław Wiśniewski.

Początek spotkania nie zapowiadał aż tak wysokiej porażki Kuźni, która stwarzała sobie dogodne sytuacje a w siódmej minucie powinna prowadzić już 1:0. Pojedynek sam na sam przegrał jednak Wiśniewski. Pięć minut później już się jednak udało i po pięknym krosowym podaniu Kurzelewskiego znalazł się ponownie w sytuacji sam na sam i tym razem wygrał ten pojedynek. Były to jednak dobre złego początku, ponieważ do końca meczu warunki dyktowali już jednak zawodnicy z Bolesławca, którzy jeszcze przed przerwą po bramkach Emmanuela Ohagwu i Michała Kapusza wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron Kuźnia już wręcz nie istniała, co wykorzystywali rywale aplikując kolejne trzy bramki. Dwie z nich były autorstwa Ohagwu, który tym samym skompletował hat-tricka. Jedną bramkę dorzucił jeszcze Kacper Wojciechowski i zawodnicy z Bolesławca ostatecznie ograli Kuźnię aż 5:1.