Opublikowany: śr, Sie 3rd, 2016

JAWOR. Impreza bez procentów

13935076_1724940961106756_3071773164677388042_nKoncerty, bezpłatne badania i loteria fantowa – to tylko  niektóre atrakcje przygotowane przez organizatorów Spartakiady Rodzin Abstynenckich. Impreza odbędzie się w Jaworze już po raz ósmy. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w niej wszystkie osoby chętne -zarówno dorośli, jak i dzieci.

Choć słowo impreza może kojarzyć się z napojami wysokoprocentowymi, na jaworskiej spartakiadzie nie ma mowy o procentach. Organizatorzy przygotowali tyle atrakcji, że jej uczestnicy z pewnością nie będą narzekać na nudę. W ramach tegorocznej edycji zabawy odbędzie się m.in. rodzinny turniej sportowy i pokaz pierwszej pomocy. Na miejscu będzie także możliwość bezpłatnego pomiaru cukru, ciśnienia krwi czy poddanie się badaniu spirometrii.

VIII Spartakiada Rodzin Abstynenckich rozpocznie się szóstego sierpnia o godzinie 10. Impreza odbędzie się już tradycyjnie na OW Jawornik przy ulicy Myśliborskiej.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram imprezy jest dostępny na stronie: http://www.jawor.pl/pl/

SIL/ fot. UM Jawor

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..