Opublikowany: pt, Paź 30th, 2015

JAWOR. Baranowski wojewodą?

IMG_4555Wicestarosta jaworski Arkadiusz Baranowski jest jednym z kandydatów na fotel wojewody dolnośląskiego. Jego kontrkandydat to Paweł Hreniak – radny sejmiku dolnośląskiego. Po wygranej w wyborach parlamentarnych Prawa i Sprawiedliwości, ogólnopolskie media spekulują o zmianach nie tylko w rządzie, ale także na stanowiskach wojewodów.

Arkadiusz Baranowski ma poparcie Elżbiety Witek, rzecznik prasowej PiS. Z kolei jaworzanka ma duże szanse na to, aby w nowym rządzie objąć funkcję ministra edukacji.

– Od bardzo wielu lat znam panią Elżbietę Witek i można powiedzieć, że jestem jej politycznym wychowankiem – mówi Arkadiusz Baranowski. – Jest mi bardzo miło, że jestem wymieniany, jednak na ostateczne decyzje musimy poczekać – dodaje wicestarosta.

Rok temu Elżbieta Witek poparła Arkadiusza Baranowskiego jako kandydata na burmistrza Jawora. Reprezentant PiS pojedynek przegrał wówczas z Emilianem Berą, na którego postawiła Platforma Obywatelska.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..