Jaszka: Musimy pokazać charakter

Już dziś piłkarze ręczni Zagłębia Lubin staną naprzeciw czołowej drużyny PGNiG Superligi Mężczyzn. Miedziowi o godzinie 18:30 w hali Regionalnego Centrum Sportowego podejmować będą aktualnych wicemistrzów Polski, Orlen Wisłę Płock.

Zagłębie nie wygrało z Wisłą od dawna. Dziś Miedziowi zagrają z Nafciarzami w ramach 12. kolejki PGNiG Superligi – Nie będziemy faworytem tego spotkania, pomimo tego, że zagramy na własnym parkiecie. Wyjdziemy na to spotkanie skoncentrowani i zmotywowani i na pewno będziemy chcieli pokazać się przed własną publicznością z jak najlepszej strony – mówi Bartłomiej Jaszka.

W ostatniej kolejce Nafciarze zgubili punkt w Kwidzynie, gdzie wygrali z miejscowym MMTS-em dopiero po karnych – MMTS pokazał, że z każdym można walczyć i grać jak równy z równym. Byli blisko sprawienia sporej niespodzianki i wygrania za trzy punkty, ale ostatecznie przegrali po karnych. My musimy wyjść na ten mecz w pełni zmobilizowani i pokazać serce do gry i walki na parkiecie. Musimy pokazać charakter, który w nas drzemie – dodaje szkoleniowiec Zagłębia.

Dodaj komentarz

*

code