Opublikowany: czw, Kwi 2nd, 2020

Jajko niespodzianka z marihuaną w środku (WIDEO)

Nawet dwa lata za kratami może spędzić 30-letni mieszkaniec Legnicy. To kara za czekoladowe jajko, a raczej za niespodziankę w postaci marihuany, jaka się w tym jajku znajdowała. Mundurowi znaleźli coś jeszcze przy mężćzyźnie.

Legniccy policjanci o godzinie 4.40 w centrum miasta zauważyli w budynku mężczyznę, który na ich widok nerwowo rozglądał się na wszystkie strony, po czym zszedł do piwnicy. – Funkcjonariusze natychmiast udali się do bloku. Po wejściu do pomieszczeń piwniczych, policjanci usłyszeli rozmowę dwóch mężczyzn. Osoby na widok mundurowych zaczęły się nerwowo zachowywać. Jeden z nich wrzucił worek strunowy do wiaderka ze śmieciami – relacjonuje młodszy aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Zapytani przez funkcjonariuszy, co robią o tej porze w piwnicy, mężczyźni nie potrafili spójnie odpowiedzieć. Z wnętrza pomieszczenia, w którym byli legniczanie wyczuwalny był intensywny zapach marihuany. Policjanci przeszukali piwnicę. W leżącym na stole opakowaniu po czekoladowym jajku znaleźli susz roślinny. – Uwagę mundurowych przykuły też dowody osobiste nie należące do legitymowanych mężczyzn. Po sprawdzeniu ich w policyjnych systemach wyszło na jaw, że są one utracone. W woreczku strunowym wcześniej wyrzuconym przez mężczyznę znaleziono metamfetaminę – dodaje rzeczniczka.

30-latek od razu przyznał się, że znalezione przedmioty należą do niego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili go w policyjnym areszcie. Legniczanin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków oraz przywłaszczenia i ukrywania dokumentów tożsamości innych osób. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi kara do 2 lat więzienia.

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..