Opublikowany: pt, Paź 19th, 2018

Huzarski zaprasza legniczan na wybory

– Niech wygra wolność, dobro Legnicy i najlepsze pomysły – takim życzeniem Michał Huzarski, kandydat na prezydenta nadkaczawskiego miasta, podsumował swoją kampanię wyborczą.

Kandydat SLD Lewica Razem ma za sobą aktywny tydzień. W ciągu kilku dni zdążył spotkać się z mieszkańcami, by rozmawiać o inwestycjach, zdrowiu seniorów czy młodych legniczan.

– To była najbardziej spokojna kampania, jaką prowadziłem. Przeszliśmy Legnicę wszerz i wzdłuż, choć nie chodziliśmy od domu do domu, by nie narzucać się mieszkańcom. Nie mieliśmy też wielu plakatów, ale wychodzę z założenia, że liczy się rozsądek i jakość pracy – przekonuje Huzarski. – Mam nadzieję, że wygrają dobre pomysły na nasze miasto. Zapraszam wszystkich na wybory. Niech wygra wolność, dobro Legnicy i najlepsze pomysły – zaapelował kandydat na prezydenta.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..