Opublikowany: wt, Paź 22nd, 2019

Harcerze zareagowali na postępowanie wandali

Po miejskich tablicach informacyjnych jaworscy wandale upatrzyli sobie nowy cel. Pomazane zostały słupy ogrodzeniowe wokół hufca oraz zamalowano witacz przed wejściem do budynku.

Harcerze zareagowali błyskawicznie. Na ich fanpage’u pojawił się apel do anonimowego „dowcipnisia” zachęcający do poprawy postępowania. Harcerze zaproponowali wspólny czyn społeczny i czekają na odzew wandala. – Zapraszamy chuliganów do czynu na rzecz Hufca, a nie niszczenia naszego mienia! To nie pierwszy taki przypadek – napisał komendant Michał Czarnecki.

Druhowie postanowili też zdrowo odreagować i na wniosek drużyny Rosomaki ułożyli swoją wersję Tetris Challenge. Zabawa polega na podjęciu wyzwania polegającemu na przemienieniu siebie i kilku przedmiotów w układankę. W ruch poszły strażackie węże, zestawy ratunkowe, kamizelki, a i drużyna stawiła się w komplecie. Jest to jeden z pierwszych harcersko-ratowniczych “tetrisów” w Polsce!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..