Gwiazdy zjadą do Głogowa!

Już w najbliższy piątek, 1 czerwca, rozpoczynają się Dni Głogowa. Nie zabraknie gwiazd. Na głogowskim bulwarze wystąpią miedzy innymi tacy artyści jak Agnieszka Chylińska, Patrycja Markowska, Afromental czy Pectus.

Tradycyjnie już na początku czerwca Głogów świętuje. W tym roku Dni Głogowa poprzedza święto Bożego Ciała i już tego dnia na Bulwarze Nadodrzańskim odbędzie się pierwszy koncert zatytułowany „Głogowski Wieczór Chwały – Boże Ciało 2018.”

Natomiast w piątek, już od samego rana, na rynku mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka Miejskie Centrum Wspierania Rodziny zaprasza na twórczą przystań rodzinnej fantazji, podczas której dzieci będą mogły korzystać z  dmuchańców, placu animacji czy karuzeli.

Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Agnieszka Chylińska.

Drugi dzień rozpocznie się od występów sekcji Miejskiego Ośrodka Kultury. Wieczorem na scenie pojawią się artyści z zespołu Future Folk oraz Patrycja Markowska.

W niedzielę, w ostatni dzień święta miasta, na scenie wystąpią dwa zespoły: Afromental oraz Pectus.

Oprócz koncertów mnóstwo imprez towarzyszących. Szczegółowy rozkład wydarzeń na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na plakacie.

Urząd miasta przypomina, że na wydarzenia lepiej wybrać się korzystając z komunikacji miejskiej, która 2 i 3 czerwca będzie bezpłatna.

Dodaj komentarz