Opublikowany: czw, Wrz 13th, 2018

Gwiazda “Rancza” w “Koperniku”

Piotr Pręgowski

W najbliższy piątek Spółdzielczy Dom Kultury “Kopernik” będzie gościł aktora Piotra Pręgowskiego, najbardziej rozpoznawalnego z roli Pietrka w serialu “Ranczo”. Zwolennicy talentu 64-latka będą mogli posłuchać m.in. o jego rolach w “Zmiennikach” czy “Misiu” Stanisława Barei.

Choć gościem będzie aktor znany zdecydowanej większości Polaków, organizatorzy zapowiadają kameralne spotkanie. Wizyta Piotra Pręgowskiego na legnickim osiedlu Kopernika będzie okazją do wysłuchania wielu anegdot, czy to z życia prywatnego 64-latka czy z planów zdjęciowych. Choć dziś Pręgowski przez gros telewidzów jest kojarzony z postacią Pietrka z serialu “Ranczo”, z pewnością doskonale znają go także miłośnicy polskich komedii z lat 80. ubiegłego wieku. Wizyta w nadkaczawskim mieście ma zresztą sprzyjać opowieściom o rolach, m.in. w serialu “Zmiennicy” czy kultowym “Misiu”.

Jak przkonują przedstawiciele SDK “Kopernik”, Piotr Pręgowski to człowiek ciepły i pełen dobrej energii. Szybko nawiązuje kontakt z publicznością, co potwierdzą osoby, które miały już okazję go spotkać. Hasło na piątkowe spotkanie brzmi zatem: UŚMIECH.

Wizyta Piotra Pręgowskiego już jutro, 14 września, w Spółdzielczym Domu Kultury “Kopernik. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..