Groził, że ją zabije

27-latek wyzywał swoją partnerkę, wszczynał awantury, izolował, ograniczał kontakty z rodziną, zastraszał, a nawet groził śmiercią. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Grozi mu teraz 5 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu policji w Rudnej zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie powiatu lubińskiego. Na miejscu okazało się, że mężczyzna od lipca znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką, która jest w ciąży. – podejrzany bez żadnego powodu wszczynał awantury będąc trzeźwym bądź tez pod wpływem środków odurzających. Wyzywał kobietę słowami obelżywymi, wulgarnymi, krytykował, poniżał, izolował, ograniczał kontakty z osobami z najbliższymi, a także szarpał, uderzał, a nawet groził pozbawieniem życia. – relacjonuje Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

27 – latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

*

code