„Grażyna chodź na trening!” z Qczajem

Jego charyzma i osobowość sprawia, że chce z nim ćwiczyć każdy. Pokochały go zwłaszcza kobiety. Ostatni wielki trening z Qczajem w hali RCS był strzałem w dziesiątkę. 9 października znowu będzie okazja, by poćwiczyć z tym wyjątkowym trenerem. Trwają zapisy na trening pod nazwą „Łączymy pokolenia”.

Swoim wyjątkowym podejściem i wyrozumiałością wobec kobiet zdobył ich serca. Uwielbiają go również mieszkanki Zagłębia Miedziowego. Jego pierwszy trening w Lubinie okazał się strzałem w dziesiątkę. Teraz ponownie będzie można poćwiczyć z Qczajem.

Jest to nasza kolejna impreza sportowa, którą organizuj Fitarena i Stowarzyszenie Lubin2006. I po raz kolejny padło na Daniela. Poprzedni trening cieszył się ogromnym powodzeniem. Na dzień dzisiejszy trening również cieszy się ogromnym zainteresowaniem – mówi Przemysław Tadla, dyrektor siłowni Fitarena.

Aby wziąć udział w treningu z Qczajem trzeba się na niego wcześniej zapisać, wysyłając maila na adres treningzqczajem@fitarena.eu. W wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu. Pierwsze 400 osób otrzyma maila zwrotnego z dalszymi instrukcjami oraz biletem. Zostało jeszcze około stu wolnych miejsc.

Impreza odbywa się pod hasłem „Łączymy pokolenia” także nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych wprost przeciwnie. Liczymy na szerokie spectrum wiekowe, także zapraszamy najmłodsze i najstarsze mieszkanki Lubina i okolic. I nie tylko panie oczywiście, choć faktycznie, trening z Qczajem cieszy się zainteresowaniem głównie pań – dodaje Tadla.

Trening rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 14. Rozgrzewkę poprowadzą trenerzy personalni z siłowni Fitarena. Wystarczy zabrać ze sobą wydrukowany bilet, sportowy strój i pozytywne nastawienie.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy maty do ćwiczeń, tak by po skończonym treningu każda z pań mogła trenować z Qczajem w domu – zachęca Przemysław Tadla.

Będzie więc sporo ruchu oraz mowa motywacyjna, z której słynie Qczaj. Po treningu będzie można sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Dodaj komentarz