GÓRA/REGION. Pobiegną z policją

policja509 zawodników całej Polski wystartuje w V Biegu z Policją, który odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, w Górze. Wśród nich są mieszkańcy Głogowa, Jaczowa, Polkowic, Legnicy i Ścinawy. Start o godz. 16. 

– Trasa biegu jest taka sama, jak w roku ubiegłym – informuje Agnieszka Połczyk z górowskiej komendy. – Start wyznaczony został na ulicy Mickiewicza w pobliżu stadionu. Zaplecze socjalne znajduje się w hali sportowej Arkadia, obok której można pozostawić pojazdy.

Trasa ma cztery pętle, jest płaska, z nawierzchnią asfaltową, poza 400-metrową bieżnią, którą biegacze pokonują na każdej z pętli. W kategorii open przewidziano nagrody pieniężne, a zwycięzcy Mistrzostw Polski Policjantów otrzymają nagrody rzeczowe. Poza tym, każdy zawodnik, który ukończy bieg dostanie pamiątkowy, specjalnie odlewany na tę okazję medal.
Organizatorami biegu są: Komenda Powiatowa Policji w Górze, Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza w Górze, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze, Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze, Grupa Inicjatywy Turystycznej SEZESKO. Imprezę odbędzie się pod honorowym patronatem wojewody dolnośląskiego i Komendanta Głównego Policji.

UR/FOT. ARCHIWUM

Dodaj komentarz