GŁOGÓW/REGION. Ostatnie dni na poparcie budowy obwodnicy miasta

GLOG_RAT_TEATRJeszcze tylko do końca tego tygodnia można wziąć udział w konsultacjach ogłoszonych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, a dotyczących projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023. Dla mieszkańców naszego rejonu sprawa jest o tyle ważna, że stawką jest budowa obwodnicy Głogowa, inwestycji, na którą wszyscy czekają od wielu lat.

Obecnie, inwestycja ta znajduje się na rezerwowej liście zadań zaplanowanych do realizacji, a chodzi o to, by trafiła na podstawową. Pomóc w tym mogą głosy mieszkańców wyrażone podczas trwających właśnie konsultacji. Dodajmy, że poza Głogowem i powiatem, do akcji włączyły się także sąsiednie samorządy.

Propozycja wypełnionego formularza znajduje się na stronie internetowej powiatu głogowskiego – należy go jedynie uzupełnić o własne dane osobowe i wysłać na wskazany adres (w wersji elektronicznej lub tradycyjnie) – do 30 stycznia.

Formularze można też wypełnić ręcznie i zostawić do wysłania w kilku miejscach na terenie Głogowa. Są to: starostwo powiatowe (punkt informacyjny na parterze, sekretariat – od 7.30 do 15.30), Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych (sekretariat szkoły, od godz. 8 – 15), Powiatowy Urząd Pracy (punkt informacyjny w holu głównym), PWSZ (portiernia), budynek PSP (stanowisko kierownicze komendanta), Głogowski Szpital Powiatowy (rejestracja centralna, Szpitalny Oddział Ratunkowy, rejestracja), sekretariaty wszystkich powiatowych szkół ponadgimnazjalnych (w godzinach pracy sekretariatów) oraz w ratuszu (Biuro Obsługi Mieszkańca, sekretariat).

UR

Dodaj komentarz