GŁOGÓW/POLKOWICE/LUBIN. Wyścig i utrudnienia na drogach

O5B8024W sobotę i niedzielę, 21 i 22 czerwca, na drogach powiatów głogowskiego, polkowickiego i lubińskiego odbędzie się Wyścig Kolarski – XXIV Memoriał im. Grundmana i Wizowskiego, a także Wyścig Kolarski – II Grodowiecki Pielgrzym. Niektóre odcinki dróg będą wyłączone z ruchu.

– Kierowcy powinni zwracać uwagę na znaki informujące o zmianie organizacji ruchu i stosować się do poleceń służb organizatora oraz policji – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej komendy.

W sobotę utrudnienia przewidywane są w godz. 11-19. Na drodze powiatowej Jerzmanowa-Obiszów-Kurów Mały, oraz Grębocice, Kwielice, Kurów Mały, Obiszów, Duża Wólka, Świnino, Bieńków, Żuków, Grodowiec, Stara Rzeka, Wilczyn, Grębocice.

W niedzielę utrudnienia na drogach zaczną się od godz. 12.30 na trasie wyścigu: Głogów-Rynek, ulice: Powstańców Śląskich, Piaskowa, Rudnowska, Kazimierza Wielkiego i Zielona w kierunku Szczyglic, a potem na trasie są: Turów, Ogorzelec, Kwielice, Grębocice, Szymocin, Żabice, Rzeczyca, Trzęsów, Gawrony, Gwizdanów, Rudna, Krzydłowice, Grodowiec, Żuków, Bieńków, Wilczyn i Grębocice. Utrudnienia mogą potrwać do około godz. 17.30.

(FOT. Organizator Stowarzyszenie MTB Obiszów TEAM).

UR

Dodaj komentarz