GŁOGÓW/LEGNICA. Konfeks bez szans z Chrobrym

chrobry_herb

Rezerwy Chrobrego Głogów przerwały serię czterech meczów bez zwycięstwa w klasie okręgowej. Głogowianie wygrali dziś na własnym boisku z Konfeksem Legnica 3:0 i znów oddalili się od Orlej Wąsosz na siedem oczek.

W pierwszej połowie nie byliśmy świadkami zbyt wielu emocji, których doświadczyliśmy po przerwie, gdy rezerwy Chrobrego zaczęły wyraźnie przeważać. Stąd dwa słupki i trzy bramki. Wynik otworzył w 54 minucie Tomasz Bieleń. Kolejne trafienia to już efekt odsłonięcia się gości, których w końcówce skarcili za to najpierw Maciej Rybak, a po upływie kilkudziesięciu sekund Kamil Łętkowski. Ładne, mocne uderzenie zza pola karnego tego ostatniego było zresztą ozdobą spotkania.

Chrobry II Głogów – Konfeks Legnica 3:0 (0:0)