GŁOGÓW. Zguby czekają na właścicieli

rower p. EugeniuszaPonad 50 przedmiotów czeka na odbiór w Biurze Rzeczy Znalezionych w głogowskim starostwie. Są tam nawet pieniądze.

Co pewien czas w urzędzie publikowana jest lista depozytów znajdujących się w Biurze Rzeczy Znalezionych, a mieszkańcy mają trzy lata, by odebrać swoją własność. Niedawno pojawiła się taka lista. A czego to ludzie nie gubią. W biurze są m.in. brązowa teczka dyplomatka z banknotami poza obiegiem, przeróżne części samochodowe, motocykle marki WSK, rowery, czarna saszetka z pieniędzy w walucie polskiej i niemieckiej, klucze do samochodów i do mieszkań, kurtki męskie, telefony komórkowe, wózki dziecięce, wiertarka udarowa, telewizor marki Grundig, zielona torebka damska, czarny portfel z pieniędzmi i srebrny aparat fotograficzny. – Jeśli depozyt nie zostanie odebrany w określonym terminie, to z mocy prawa zostanie on zlikwidowany na rzecz Skarbu Państwa – informuje Bartłomiej Adamczak, rzecznik głogowskiego starostwa.

Aby odebrać swoją rzecz trzeba jednak dokładnie ją opisać, a nawet przedstawić dokumenty potwierdzające prawo własności.
Biuro Rzeczy Znalezionych znajduje się w starostwie powiatowym przy ul. Sikorskiego 21 (pok. 119, tel. 76 728 28 30, godziny urzędowania 7.30-15.30). 

UR

Dodaj komentarz