GŁOGÓW. Udane zakończenie sezonu

chrobryPiłkarze ręczni Chrobrego Głogów udanie zakończyli sezon 2014/15. W ostatnim meczu głogowianie pokonali na własnym parkiecie MMTS Kwidzyn 34:22 (20:12), odrabiając z nawiązką straty z pierwszego meczu. Dzięki temu podopieczni Krzysztofa Przybylskiego zajęli siódme miejsce na finiszu rozgrywek.

Przed pierwszym gwizdkiem minutą ciszy uczczona została pamięć zmarłego 15-letniego Jakuba Marcinkowskiego zawodnika ekipy ŚKPR Świdnicy i kadry Dolnego Śląska, który brał udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kielcach.

Spotkanie od początku do końca rozgrywane było pod dyktando gospodarzy. Chrobry od początku przeważał i już przed przerwą odrobił straty z pierwszego meczu w Kwidzynie. W drugiej części spotkania obraz gry niewiele się zmienił i ostatecznie głogowianie odrobili straty z nawiązką, wygrywając różnicą dwunastu trafień.

SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 34:22 (20:12)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela – Babicz 7, Mochocki 2, Bednarek 4, Świątek 3, Tylutki 3, Bąk 2, Kubała 11, Witkowski 2, Gujski, Kandora.

MMTS: Dudek, Kochański – Pilitowski 4, Łangowski1, Nogowski 8, Mroczkowski, Kryszeń 1, Peret 2, Potoczny 3, Seroka 1, Zadura 2, Sadowski, Szczepański.