GŁOGÓW. Świąteczny koncert Renaty Galik w Piwnicy Artystycznej

renata_galikKoncert kolęd i piosenek autorskich Renaty Galik odbędzie się już w niedzielę, 11 stycznia, o godz. 19 w Piwnicy Artystycznej pod Św. Mikołajem na głogowskim Starym Mieście.

Renata Galik pochodzi z Wlenia. Jest absolwentką Społecznej Szkoły Muzycznej w Jeleniej Górze, w klasie fortepianowej. Od wielu lat pisze wiersze, teksty piosenek i komponuje muzykę. Bierze udział w różnego rodzaju konkursach, festiwalach i prezentacjach literacko-wokalnych. Uczestniczyła w konkursie „Eurowizja dla dzieci” (Kopenhaga 2003 r.). Prezentowała też autorski recital w Teatrze Ateneum (2005 r.), a spektakl „Nasz świat”, który powstał w 2006 r. na podstawie małego zbiorku wierszyków dla dzieci, można było zobaczyć w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Artystka występowała również z grupą niepełnosprawnej młodzieży w Parlamencie Europejskim w Brukseli. W 2009 r. wydała tomik poezji pt.”Podmuchy wiosny”, a rok później – pierwszą płytę CD.

– Do publicznych występów podchodzi bardzo solidnie i jest bacznym obserwatorem ludzkich zachowań, a wiele z nich przenosi do swojej twórczości – informują organizatorzy imprezy.

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc na koncert pod nr. tel. 76 852 61 16.

UR/ŹRÓDŁO:  ORGANIZATOR

Dodaj komentarz