GŁOGÓW. Remontują korty, ale nie tylko

REMONT_CHROBRYDo 18 sierpnia ma potrwać remont dwóch kortów tenisowych przy ul. Stwosza w Głogowie. Na dwóch innych prace już się zakończyły i mieszkańcy mogą z nich korzystać. 

– Zakres prac będzie identyczny, jak na poprzednich – informują pracownicy Chrobrego Głogów, zarządcy obiektu. – Najpierw usunięta zostanie stara mączka ceglana, ekipa ułoży nową sieć drenarską i odwodnienie liniowe. Całość zostanie pokryta nową mączką ceglaną i odpowiednio utwardzona.

Przypominamy, że korty otwarte są w godz. 8 – 23. Rezerwacja telefoniczna pod numerem: 76 835 55 76 lub na portierni hali widowiskowo-sportowej. Ceny biletów: normalny 20 zł, ulgowy 10 zł (dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci do 26. roku życia – za okazaniem legitymacji).

Od 17 do 27 sierpnia zaplanowano przerwę technologiczną na krytej pływalni i obiekt będzie nieczynny, ale do końca miesiąca można korzystać z basenów odkrytych. Nieczynne są sauny i zostały wyłączone na dłużej niż potrwa przerwa technologiczna, bo przejdą gruntowny remont.

– W saunach suchych, fińskich, wymienione zostaną między innymi drzwi, na bardziej bezpieczne, a sauna parowa zostanie właściwie wykonana od nowa – dodają pracownicy.

UR/FOT. CHROBRY GŁOGÓW

 

 

Dodaj komentarz