GŁOGÓW. Remis Chrobrego

PA3_2124Piłkarze Chrobrego Głogów nie poszli za ciosem po pierwszej wygranej kolejce. W drugim meczu sezonu na zapleczu ekstraklasy głogowianie tylko zremisowali na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 1:1 (1:1).

Głogowianie pierwsi ruszyli do ataków, jednak to goście zdobyli bramkę. W 25 minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bodziony. Na odpowiedź gospodarzy kibice nie musieli czekać długo. Niespełna dziesięć minut później był już remis. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie więcej szans na zdobycie gola mieli głogowianie, jednak dziś brakowało im skuteczności. Swoje szanse mieli też goście. W ostatnim kwadransie przycisnęli jeszcze zawodnicy Chrobrego, ale mecz zakończył się podziałem punktów.

Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
0:1 – Krzysztof Bodziony 25′
1:1 – Michał Michalec 32′

Składy:

Chrobry: Sławomir Janicki – Michał Michalec, Łukasz Bogusławski, Damian Byrtek, Adam Samiec – Dominik Kościelniak (77′ Igor Szopa), Mateusz Hałambiec (73′ Marcel Gąsior), Szymon Drewniak, Dominik Sędziak (61′ Łukasz Szczepaniak), Wołodymyr Hudyma – Maciej Górski.

Pogoń: Rafał Misztal – Konrad Wrzesiński, Rafał Zembrowski, Mateusz Żytko, Damian Chyła – Kamil Dmowski (83′ Ernest Dzięcioł), Daniel Dybiec, Mariusz Rybicki, Dawid Dzięgielewski (66′ Piotr Krawczyk), Krzysztof Bodziony – Adam Duda (71′ Michał Ogrodnik).

Żółte kartki: Hałambiec, Michalec (Chrobry) oraz Chyła, Wrzesiński, Dybiec (Pogoń)

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź)