GŁOGÓW. Policja szuka świadków podpalenia przystanku

kaletaPolicjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego w głogowskiej komendzie prowadzą dochodzenie w sprawie podpalenia przystanku autobusowego przy drodze krajowej nr 12, między Serbami a Wilkowem, gmina wiejska Głogów, i poszukują świadków. 

Jak już informowaliśmy, przystanek został podpalony w nocy z 2 na 3 stycznia. Nieznani sprawcy wykorzystali do tego bele słomy, które włożyli do środka, a potem podłożyli ogień. Poza tym, że pożar zniszczył wiatę, to jednocześnie spowodował zagrożenie dla przejeżdżających tą ruchliwą trasą kierowców. Na szczęście, jeden z nich zareagował i powiadomił straż pożarną.
– Osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia oraz zatrzymania sprawcy lub sprawców tego zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącym sprawę policjantem z wydziału dochodzeniowo – śledczego – apeluje podinsp. Bogdan Kaleta (na zdj.) z głogowskiej komendy. – Zapewniamy anonimowość.

Skontaktować się można osobiście lub telefonicznie pod nr tel. tel. 76 7277 205 w godz. 8- 15.30 lub przez całą dobę pod nr alarmowym 997.

UR/FOT. ARCHIWUM

Dodaj komentarz