GŁOGÓW. Nowy punkt dyżuru dzielnicowych na osiedlu Kopernika

1GLOG_OS_KOPERNIKA lutego otwarty zostanie nowy Punkt Przyjęć Interesantów przy ulicy Kosmonautów Polskich 3 na głogowskim osiedlu Kopernika (na zdj.), w którym mieszkańcy będą mogli porozmawiać z dzielnicowym. Zaplanowano trzy stałe dyżury, od poniedziałku do piątku. Obecnie trwają ostatnie prace remontowe.

– Będzie to miejsce pracy dzielnicowych z rejonów służbowych na osiedlach Kopernika oraz Piastów Śląskich, Nosocic i Widziszowa, a także przyległych miejscowości: Szczyglice, Turów, Borek, Zabornia, Bytnik, Przedmoście, Ruszowice, Serby, Serby Stare, Grodziec Mały, Wilków, Klucze, Krzekotów – wymienia podinsp. Bogdan Kaleta z głogowskiej komendy.

Obecnie mieszkańcy mogą spotkać się z dzielnicowym w punkcie przy ulicy Budziszyńskiej, ale ten zakończy swoją działalność 31 stycznia. W nowym, stałe dyżury będą od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8 – 10, 13 – 15 oraz 18 – 19.

– Jeśli nie będzie to dzielnicowy danego rejonu, zawsze przekaże informację policjantowi z właściwego rejonu służbowego – dodaje Bogdan Kaleta. – Nie zmieniają się numery telefonów komórkowych do dzielnicowych.

Przypominamy, że ich lista znajduje się na stronie internetowej KPP Głogów. Podczas dyżuru można też będzie skontaktować się telefonicznie z dzielnicowym, pod numerem tel. 76 72 77 317.
Bez zmian pracują dzielnicowi w Punkcie Przyjęć przy Placu 1000 – lecia w Głogowie oraz w gminach: Kotla, Żukowice, Jerzmanowa i Pęcław. A w sprawach wymagających natychmiastowej interwencji należy wybrać numer alarmowy 997.

UR

Dodaj komentarz