GŁOGÓW. Klub Konesera

kkk_kallenBiblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Konesera Kryminału, które odbędzie się 17 stycznia o godz. 17 w bibliotece przy ul. Perseusza 13. 

“Jest luty. Najzimniejszy do lat. Pewnej szczególnie mroźnej nocy wśród chłostanych wiatrem równin Östergötland zostaje znalezione potwornie okaleczone ciało mężczyzny. Śledztwo prowadzi komisarz Malin Fors z policji w Linköping, samotna matka po przejściach. Śledztwo ma dać odpowiedź na pytanie, kto zabił i dlaczego zrobił to w tak okrutny sposób. Malin rusza tropem mordercy, a polowanie to prowadzi ją do najmroczniejszych zakątków ludzkiego serca…”

– Chcesz wiedzieć, jak ta historia się zakończy? Przeczytaj „Ofiarę w środku zimy” Monsa Kallentofta, a potem przyjdź na spotkanie Klubu Konesera Kryminału – zachęca Agnieszka Błaszczyk z Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego. – „Ofiara w środku zimy” to pierwszy tom bestsellerowej serii kryminałów o komisarz Malin Fors, obdarzonej ogromną, niemal nadnaturalna intuicją. W tej części zmierzy się ona z okrutnym mordercą, który w bardzo brutalny sposób zamordował pewnego mężczyznę. Ciekawym zabiegiem, wprowadzonym do powieści jest głos z zaświatów, komentujący wydarzenia.

Autor książki, Mons Kallentoft, uznawany jest za nowego (po Stiegu Larssonie) króla szwedzkiego kryminału. Debiutował w 2000 r. Jego książki zostały przetłumaczone na 20 języków i stały się bestsellerami m.in. w Wielkiej Brytanii i Francji.

Dodajmy, że formuła Klubu jest otwarta i można do niego dołączyć podczas każdego kolejnego spotkania.

UR

Dodaj komentarz

*

code