GŁOGÓW. Dyrektor MOK o szumie po odwołaniu koncertu Edyty Górniak

WYST_MARENCZAK-300x225Głośno zrobiło się w mediach po naszej informacji o odwołaniu występu Edyty Górniak podczas Koncertu Noworocznego w Głogowie, który miał się odbyć 18 stycznia.

Przypomnijmy, Barbara Mareńczak – Piechocka (na zdj.), dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, organizatora imprezy, powiedziała nam, że większość szczegółów została wstępnie uzgodniona, ale ostatecznie do podpisania umowy nie doszło. Stało się to po tym, kiedy wysłano do zatwierdzenia plakaty promujące koncert.

Niedawno głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana. W programie Wojciecha Jagielskiego, na antenie Superstacji, Edyta Górniak powiedziała: – Moi fani zawsze czekają na spotkania muzyczne i ja też lubię te spotkania muzyczne, cieszyłam się na te spotkanie. Ale na etapie rozmów okazało się, że organizator chciał być nieuczciwy wobec publiczności, ponieważ chciał sprzedać wystąpienie z czterema moimi piosenkami jako pełen koncert i zażyczył sobie bardzo drogich biletów w zamian za cztery utwory. Ja się nie zgodziłam. Ponieważ to był bardzo duży dysonans, postanowiliśmy z kancelarią prawną sprawdzić tę osobę. Okazało się, że jest to osoba posądzana o jakieś tam machlojki finansowe, więc wycofałam się z rozmów.

Nie wiadomo jednak, kogo piosenkarka miała na myśli.

– Nie chcę komentować wypowiedzi pani Edyty Górniak – powiedziała nam Barbara Mareńczak-Piechocka. – Podtrzymuję to, co powiedziałam wcześniej w sprawie organizacji koncertu.

Jak dodała, Koncert Noworoczny odbędzie się 8 lutego. Szczegóły podamy wkrótce.

UR/ŹRÓDŁO WYPOWIEDZI EDYTY GÓRNIAK: SUPERSTACJA

Dodaj komentarz