GŁOGÓW. Chrobry z Pogonią o trzecie zwycięstwo

PA3_8304

W ostatnich tygodniach Chrobry Głogów imponuje formą. Podopieczni Ireneusza Mamrota po dwóch zwycięstwach z rzędu czeka kolejny rywal. Tym razem na własnym boisku podejmą będącą w całkowicie odwrotnej sytuacji Pogoń Siedlce.

Głogowianie po bardzo słabym początku sezonu w końcu odpalili. Najpierw na własnym boisku pokonali Wigry Suwałki 3:1, by następnie na wyjeździe zdemolować Bytovię Bytów 1:4. Po wygranym meczu w Bytowie ze składu wypadło dwóch zawodników, doświadczony Adam Samiec (na zdjęciu) i coraz lepiej prezentujący się Damian Piotrowski (w dwóch ostatnich kolejkach 3 bramki i 1 asysta). Pierwszego wykluczyła czwarta żółta kartka, drugiego kontuzja. Obaj mieli pewne miejsce w składzie, więc potrzebne są zmiany.

W tym przypadku na plus na pewno można zaliczyć pełny powrót Karola Danielaka. Przeciwko Wigrom nie mógł zagrać, a w minioną sobotę wszedł dopiero w drugiej połowie. Teraz nie ma już żadnych przeciwwskazań i Danielak może zastąpić Piotrowskiego rywalizując od pierwszej minuty. Nie ma też kontuzji w defensywie, więc także Samca jest kim zastąpić. Co prawda również występujący na lewej obronie Jakub Kiełb wciąż leczy uraz i trenuje indywidualnie, jednak są ostatnio mniej grający Michał Szałek, Mateusz Szałek czy Krzysztof Ziemniak, dzięki którym można nieco poprzestawiać w tej formacji.

Dzisiejsze spotkanie w Głogowie rozpocznie się o godzinie 18:00.