GŁOGÓW. Chrobry przegrał ze Stalą

chrobrySzczypiorniści Chrobrego Głogów przegrali pierwszy mecz o miejsca 5-8 PGNiG Superligi Mężczyzn. Głogowianie musieli uznać wyższość mieleckiej Stali.

Początek nie wskazywał na porażkę gospodarzy. Po dziesięciu minutach głogowianie prowadzili 4:1. Jeszcze przed przerwą Stali udało się zniwelować straty i wyjść na prowadzenie. Po pierwszych dwóch kwadransach było 12:11 dla ekipy z Mielca. W drugiej połowie znacznie lepiej prezentowali się zawodnicy Stali, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę, która w pewnym momencie wynosiła już 7 bramek – 26:19. W ostatnich minutach głogowianie zmniejszyli nieco straty, ale to Stal wygrała dość wyraźnie i przed rewanżem na własnym parkiecie ma aż pięć bramek zaliczki.

SPR Chrobry Głogów – PGE Stal Mielec 24:29 (11:12)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela – Mochocki 7, Świątek 4, Bednarek 4, Babicz 2, Tylutki 2, Płócienniczak 2, Gujski 1, Witkowski 2, Kandora, Bąk.

PGE Stal: Lipka, Nebojsa – Wilk 7, Sobut 7, Obiała 7, Krzysztofik 3, Chodara 3, Krieger 1, Gudz 1.