GŁOGÓW. Chrobry odpadł w ćwierćfinale

PA3_9390

Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów nie znajdą się w strefie medalowej play-off Superligi. Głogowianie przegrali na własnym parkiecie z Górnikiem Zabrze 28:30 (17:13). W rywalizacji do dwóch zwycięstw zabrzanie zwyciężyli 2:0.

Początek meczu i cała pierwsza połowa nie zapowiadała przegranej gospodarzy. Głogowianie grali bardzo dobre zawody i wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. W 17. minucie było 10:9, ale do końca pierwszej części spotkania to gospodarze dyktowali warunki i wygrywali różnicą czterech trafień.

Na początku drugiej połowy, a konkretnie przez niespełna 10 minut goście nadrobili straty. W samej końcówce goście odskoczyli Chrobremu na trzy trafienia – 29:26 i cieszyli się z wygranej.

SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 28:30 (17:13)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela – Prakapenia 5, Mochocki 2, Bednarek 1, Gujski 4, Świątek 1, Płócienniczak, Świtała 8, Łucak 3, Gromyko 3, Płaczek 1, Gregor, Witkowski, Kubała.