Opublikowany: śr, Lip 8th, 2020

Finał Pucharu w TV Regionalna.pl

Już dziś rozegrany zostanie finał Pucharu Polski Podokręgu Legnica. W decydującym starciu rezerwy Zagłębia Lubin zmierzą się z Kuźnią Jawor. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TV Regionalna.pl. Początek meczu o godzinie 18:00.

Lubinianie do finału awansowali bardzo pewnie, pokonując na wyjeździe Pogoń Góra 5:0. Gole dla lubinian strzelali Błażej Czuban, Jacek Góralski, Patryk Kusztal i Dominik Więcek, jedna bramka to samobójcze trafienie gospodarzy.

Dużo więcej emocji towarzyszyły drugiemu półfinałowi. W Chocianowie Kuźnia zremisowała w regulaminowym czasie gry 2:2, ale okazała się lepsza w serii rzutów karnych i to ona zmierzy się z Miedziowymi.

W 2015 roku, jaworzanie wyeliminowali rezerwy Zagłębia w 1/8 finału Pucharu Polski strefy legnickiej po rzutach karnych. Jak będzie tym razem? Zapraszamy oglądania transmisji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..