Fałszywa kasa, zatrzymanie w… toalecie (WIDEO)

Policjanci nie kryli zaskoczenia, gdy zostali wezwani przez ekspedientkę, która przyjęła płatność za zakupy... pamiątkowymi banknotami. Zaskoczenie było jeszcze większe, gdy podczas przeszukania mieszkania kobiety, konkretnie w tolaecie, natknęli się na jej partnera. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany.

Może trudno w to uwierzyć, ale 25-latka z krwi i kości wpadła na pomysł, by zapłacić w sklepie pamiątkowym banknotem o nominale 200 zł. Jeszcze trudniej dać wiarę, że ekspedientka… przyjęła pieniądze i pożegnała oszustkę słowami “zapraszamy ponownie”. Wszystko to, choć banknot był opisany słowem SOUVENIR oraz informacją, iż NIE JEST ŚRODKIEM PŁATNICZYM.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Funkcjonariusze postanowili rozejrzeć się po mieszkaniu. Znaleźli też amunicję i prawdopodobnie kradzione elektronarzędzia. Prawdziwa perełka czekała na nich jednak… w toalecie, gdzie ukrywał się 31-letni partner kobiety.

Obrotny handlarz oszukał internautów na 1,3 tys. zł. Policjanci apelują o czujność zarówno do zwolenników zakupów w sieci, jak i legniczan pracujących w handlu. Para, która zrobiła sporo zamieszania w najbliższym czasie już im nie zaszkodzi. Za popełnione przestępstwa duetowi grozi teraz nawet ośmioletnia odsiadka.

Dodaj komentarz

*

code