„Edukacja Rity” na scenie w Jaworze

Edukacja Rity
Fot. Wrocławski Teatr Komedia

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza na „Edukację Rity” – spektakl Wrocławskiego Teatru Komedii, będącego gwarancją udanego wieczoru w teatrze. 

Komediodramat? Komedia romantyczna? Tragikomedia? – niezależnie od tego, do jakiego gatunku ostatecznie pasować nam będzie ta opowieść, „Edukacja Rity” w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego przyniesie coś interesującego każdemu widzowi.

Twórcy spektaklu zapewniają, że jest to znakomita, zabawna i wzruszająca zarazem sztuka dla tych, którzy zadają sobie pytanie, czy w życiu warto zaczynać wszystko od początku. To opowieść o spotkaniu uniwersyteckiego profesora z ambitną fryzjerką, żądną wiedzy i odmiany swojego życia. Dzień ,w którym Rita zjawia się w gabinecie Franka, na zawsze zmienia ich oboje. Rodzi się przyjaźń, może miłość, odrobina pożądania… Wszystko to okraszone znakomitymi dialogami i świetnie zbudowanymi rolami przez Magdalenę Margulewicz i Wojciecha Dąbrowskiego.

Spektakl w Teatrze Miejskim w Jaworze wystawiony zostanie 4 marca, o godzinie 19. Bilety są jeszcze do nabycia w kasie JOK lub na stronie internetowej ośrodka).

Dodaj komentarz