E-kolejka w złotoryjskim starostwie

Musisz pilnie zarejestrować samochód w urzędzie, a nie masz czasu na stanie w długich kolejkach? Teraz sprawę możesz załatwić dużo szybciej i bez zbędnych nerwów. Starostwo Powiatowe w Złotoryi wprowadziło właśnie system e-kolejka, dzięki któremu najbliższą wizytę w Wydziale Komunikacji zaplanujesz bez wychodzenia z domu. 

To  znaczne udogodnienie dla klientów, chcących skorzystać z usług Wydziału Komunikacji, który jest najbardziej obleganym wydziałem w złotoryjskim starostwie. – Rozwiązanie to umożliwia umówienie wizyty  na konkretną godzinę, wybraną przez klienta. Wprowadzenie tej usługi znacznie ograniczy czas oczekiwania na przeprowadzenie sprawy i umożliwi mieszkańcom optymalne rozplanowanie czasu podczas załatwiania czynności urzędowych – tłumaczy Kamil Goda, informatyk Starostwa Powiatowego w Złotoryi.

System ruszył w poniedziałek rano i już pół godziny po jego uruchomieniu zarejestrowała się pierwsza osoba. – Jest to na razie uproszczona forma. Chcemy najpierw przetestować, jak to się u nas sprawdzi i w przyszłości być może wprowadzimy coś fajniejszego – dodaje Kamil Goda.

Żeby wcześniej zaplanować swoją wizytę w wydziale komunikacji należy wejść na stronę e-kolejka.powiat-zlotoryja.pl, wybrać odpowiednią dla siebie godzinę i wypełnić krótki formularz. Całość zajmie jedną, maksymalnie dwie minuty. System jest tani w użytkowaniu. Miesięczna licencja kosztuje złotoryjskie starostwo około 30 zł.

 

  1. Jeden wielki burdel urzędnicy pracują tak szybko że w 195 innych krajach to o wiele szybciej zrobimy e kolejka wprowadzona tylko po to żeby plakaty w urzędzie wieszać bo oczywiście nie działa

  2. No właśnie czy ktoś orientuje się dlaczego e-kolejka nie działa? Gdzie można w tej sprawie napisać? Wykonuje wolny zawód i stanie pół dnia w kolejce jest rzeczą dla mnie nie możliwą. Szkoda że coś co powinno działać zawodzi.

  3. potwierdzam poprzedników, od kilku tygodni sprawdzam wolne terminy w e-kolejce i nie trafiłem na ani jeden wolny. Próby zaraz po pojawieniu się kolejnego dnia. Pani przy okienku twierdzi, że są wolne terminy a ja na telefonie sprawdzam i brak – może to miejsca dla wybranych?

  4. Normalnie zarejstrować trzeba jechać z rana i zająć kolejkę byłem o 6 rano i byłem 3.Wiec trzeba sobie samemu zadać pytanie czy chce mi się jechać tak wcześnie rano?

Dodaj komentarz

*

code