Dwie sparingowe wygrane Metraco Zagłębia

Dwa pierwsze mecze kontrolne mają za sobą piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe pokonały w Kobierzycach najpierw miejscowy KPR, a następnie Ruch Chorzów.

W ten weekend podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej miały grać na międzynarodowym turnieju w Michalowcach. Został on jednak odwołany z powodu epidemii odry w mieście. Udało się skorzystać z zaproszenia KPR-u. W hali w Kobierzycach Metraco Zagłębia Lubin rozegrało dwa spotkania.

O godzinie 10 lubinianki zmierzyły się z KPR-em Kobierzyce, a o 14 z Ruchem Chorzów. Mecze rozgrywane były pod dyktando Miedziowych, chociaż tak jak w przypadku meczów kontrolnych bywa wynik nie był tutaj sprawą najważniejszą. Sztab szkoleniowy dał pograć wszystkim zawodniczkom, a swoje szanse dostały również szczypiornistki, które dołączyły do ekipy wicemistrzyń Polski.

KPR Kobierzyce – Metraco Zagłębie Lubin 23:25 (12:15)

Bramki dla Zagłębia: Hartman 1, Trawczyńska 5, Wasiak 1, Rosińska 1, Górna 3, Matieli 1, Ważna 1, Jochymek 1, Belmas 2, Pielesz 6, Milojevic 2.

KPR Ruch Chorzów – Metraco Zagłębie Lubin 28:24

Bramki dla Zagłębia: Grzyb 4, Trawczyńska 3, Buklarewicz 4, Wasiak 2, Rosińska 2, Górna 3, Ważna 1,Belmas 3, Pielesz 3, Milojevic 3.

Dodaj komentarz

*

code