Dwie osoby ranne po zderzeniu aut i upadku do wykopu w gminie Polkowice

Dwie osoby trafiły do lubińskiego szpitala po dwóch zdarzeniach, do jakich doszło dziś po południu w gminie Polkowice.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Sobinie, na drodze w kierunku Jędrzychowa.

– Kierująca samochodem marki Hyundai 42-letnia mieszkanka gminy Polkowice, wykonując manewr wyprzedzania, nie zachowała szczególnej ostrożności, nie upewniła się, że inny pojazd również rozpoczął manewr wyprzedzania i doszło do zderzenia – powiedział nam Przemysław Rybikowski, oficer prasowy polkowickiej policji.

W wyniku zderzenia osobowy volkswagen dachował i zatrzymał się na przystanku autobusowym. Kierowca auta, 42-letni mieszkaniec gminy Lubin został przewieziony do szpitala na obserwację.

Do drugiego zdarzenia doszło na placu budowy przy ul. świętego Sebastiana w Polkowicach. Jak nam powiedział Przemysław Rybikowski, 69-letni mieszkaniec Lubina, pracujący charytatywnie przy budowie szkoły katolickiej oparł się o barierę zasłaniającą wykop pod budowę muru oporowego i wpadł do wykopu. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do lubińskiego szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia polkowicka policja.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..