Opublikowany: sob, Maj 23rd, 2020

Dwie kolizje – dwa mandaty (FOTO, WIDEO)

Przed południem zablokowana była krajowa „trójka” między Bolkowem a Jelenią Górą. Na wysokości Jeżowa miały miejsce dwie kolizje drogowe z udziałem trzech aut osobowych. Nikomu z podróżujących nic poważnego się nie stało.

Na 438 kilometrze kierujący fordem stracił panowanie na łuku drogi, załapał pobocze i auto uderzyło w bariery energochłonne. Na zdarzenie najechał kierujący cinquecento, który podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w nadjeżdżającą lagunę. Uszkodzone pojazdy zablokowały drogę w obu kierunkach. Na miejscu był obecny Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po udzieleniu pierwszej pomocy nikt z poszkodowanych nie musiał być hospitalizowany. Do lekarza z pewnością uda się pasażerka forda, która jest w zaawansowanej ciąży. Sprawców kolizji – kierującego fordem i fiatem ukarano mandatami w kwocie 250 i 300 zł. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Zdarzenia obsłużyli pod względem bezpieczeństwa strażacy z JRG Jawor oraz OSP Bolków i OSP KSRG Stare Rochowice. Od strony Jeleniej Góry oraz od Bolkowa utworzyły się wielokilometrowe korki. Wielu kierowców zdecydowało się na objazd w kierunku J. Góry przez Marciszów. Do czasu usunięcia pojazdów ruch przywrócono wahadłowo po godz. 13.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..