Opublikowany: czw, Wrz 5th, 2019

Druga seria na parkiecie beniaminka

Druga seria PGNiG Superligi Mężczyzn upłynie zawodnikom Zagłębia Lubin pod znakiem starcia z beniaminkiem rozgrywek. Miedziowi udadzą się na mecz do Tarnowa, gdzie zmierzą się z drużyną Grupa Azoty Tarnów.

Obie drużyny do spotkania przystąpią bez punktów, gdyż zanotowały porażki na inaugurację sezonu, obie na tle dużo wyżej notowanych rywali zaprezentowały się z dobrej strony. Za dobrą postawę punktów jednak się nie daje, więc w drugiej kolejce każdy będzie chciał zapunktować.

W pierwszej kolejce beniaminek z Tarnowa po heroicznej walce do końca przegrał ostatecznie jedną bramką w Zabrzu. Podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera walczyli jak równy z równym w Kwidzynie, przegrali jednak ostateczni 23:28.

W drużynie z Tarnowa od nowego sezonu występuje dwóch byłych zawodników Zagłębia Lubin: Patryk Małecki i wychowanek Miedziowych Łukasz Kużdeba.

Sobotni mecz w Tarnowie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..