Opublikowany: czw, Kwi 2nd, 2020

Droga zamknięta, a kierowcy jeżdżą na pamięć

Od ubiegłego tygodnia na drodze wojewódzkiej 328 w Stara Kraśnica została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ma to związek z przebudową mostu, która ma zostać zakończona dopiero w lipcu przyszłego roku. Zalecany objazd ze Złotoryi do Jeleniej Góry prowadzi przez Jawor. Można również skorzystać z trasy przez Lubiechową albo Rząśnik. Policja apeluje do kierowców, aby szczególną zwracali uwagę na znaki drogowe, bo wielu z nich nadal jeździ na pamięć. 

Nowa organizacja ruchu została również wprowadzona w Świerzawie na ul. Kusocińskiego i Poprzecznej. Obowiązuje tam zakaz ruchu pojazdów z wyjątkiem mieszkańców miasta i gminy Świerzawa oraz służb komunalnych. Jak pokazują ostatnie dni, nie każdy z kierowców stosuje się do nowego oznakowania, a wymienione ulice są traktowane jako nieformalny objazd.

– Do czasu zakończenia prac remontowych apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność a przede wszystkim o korzystanie z wyznaczonych objazdów. Nie jedźmy na pamięć! – apeluje starszy sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Przypomnijmy, że wczoraj w pobliżu prac saperzy zabezpieczyli 187 ładunków wybuchowych. W związku z tym konieczna okazała się ewakuacja wszystkich mieszkańców w promieniu 350 metrów. Informowaliśmy o tym tutaj

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..