Domowa przegrana Siódemki

siodemka6Na otwarcie rozgrywek ligowych w 2017 roku piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica przegrali na własnym parkiecie z KSSPR Końskie 28:28 (11:13).

Pierwszy mecz o ligowe punkty w tym roku mógł się podobać kibicom, gdyż trzymał w napięciu do samego końca. Lepiej w mecz weszli legniczanie, którzy po dziesięciu minutach wygrywali 8:5. Później w grę zawodników Siódemki wkradł się chaos, co szybko wykorzystali goście. Z wyniku 8:5 zrobiło się 8:11. Do przerwy było 13:11 dla Końskich.

W drugiej połowie podopieczni Piotra Będzikowskiego niwelowali straty, ale goście odskakiwali na 2-3 bramki. Niespełna dziesięć minut przed końcem był remis po 23, jednak przyjezdni znów wypracowali sobie przewagę, którą utrzymali już do końca.

Siódemka Miedź Legnica – KSSPR Końskie 26:28 (11:13)

Siódemka: Mazur, Stachurski, Kaczmarek – Szuszkiewicz 7, Majewski 2, Antosik 1, Płaczek 7, Piwko 5, Wita 1, Skiba 1, Piróg 2, Lasak.

KSSPR: Wnuk, Kucharczyk – Rutkowski 11, Sękowski 1, Słonicki 3 Pilarski 1, Jamioł 3, Napierała 2, Mastalerz 5, Gasin 2, Walewski, Maleszak, Kupis.